/درباره ما
درباره ما2019-09-29T10:40:44+00:00

درباره ی طهـران upvc

معرفی

امروزه با توجه به بالا رفتن هزینه های گرمایش و سرمایش و همچنین آلاینده های صوتی و آلودگی هوا در شهرهای صنعتی و پر جمعیت، نیاز به استفاده از پنجره های دو جداره و پنجره های upvc روز به روز بیشتر می شود. با توجه به این مسئله، طهران upvc مشغول ارائه خدمات پنجره های دوجداره و پنجره های upvc می باشد.

در مجموعه کلینیک ساختمانی طهـران جهت انجام یک پروژه مراحل ذیل به ترتیب اجرا می گردد:

۱- بازدید از پروژه قبل از نصب فریم های آهنی و ارائه مشاوره جهت انتخاب نوع فریم آهنی با توجه به ابعاد و طرح پنجره.

2- انتخاب شیشه دوجداره مناسب با توجه به میزان اتلاف انرژی در منطقه، سردی و گرمی و یا آلودگی های صوتی و آلودگی هوا و جهت تابش نور خورشید و همخوان بودن با نقشه معماری، صورت می پذیرد.

3- یکی از مهمترین عواملی که در نصب استاندارد یک پنجره UPVC تاثیر بسیار مهمی دارد اندازه گیری و یا ابعاد برداری دقیق محل نصب پنجره جهت محاسبات بادخور و میزان فوم تزریقی می باشد. این مرحله با دقت و وسواس بسیاری صورت می پذیرد.

4- مرحله بعدی و آخرین مرحله ارائه خدمات پس از فروش مناسب به مشتریان عزیز می باشد.

افتخار ما، داشتن مشتریانی همچون شماست​

درب و پنجره دوجداره طهران از سال 1389 تأسیس و با سابقه ای درخشان در شرق گیلان با افرادی با تجربه و در خدمت شما عزیزان می باشیم. بزرگترین سرمایه این گروه، رضایتمندی کارفرمایان می باشد بدرستی که مشتریان خود، بزرگترین راهبران تولید کالا و خدمات می باشند و این چنین است که ما همچنان پایدار و خدمتگذاری امین و صادق در صنعت ساختمان مانده ایم.

نشانی ما:

لاهیجان- میدان آزادگان- ابتدای خیابان خزر

تلفن همراه:

09114567200 _ 09118186146

تلفن ثابت:

013-42337648

به مدیریت:

آقای مسعود شکیبا

از روی نقشه به راحتی میتونید مارو پیدا کنید!