/درب، پنجره و شیشه upvc
درب، پنجره و شیشه upvc2019-10-02T19:14:59+00:00

ساخت خدمات پس از فروش این مجموعه با توجه به تجربه چندین ساله خود نسبت به ارائه بهترین پیشنهادات، راهنمایی و طراحی موارد مورد نیاز به شما کارفرمایان عزیز اقدام مینماید.

آنچه که درباره شیشه دوجداره باید بدانید

دوجداره کردن درب و پنجره یکی بهترین راه های ذخیره انرژی و کاهش سروصدا می باشد. نفوذ سر و صدا از طریق پنجره به دو صورت انجام می‌گیرد؛ آب‌بندی لاستیک‌های، بین دو پروفیل و مابین پروفیل و شیشه و دوم از طریق لرزش و ویبراسیون روی سطح شیشه. استفاده از شیشه‌های استاندارد در عایق کردن بسیار مهم است. 

شیشه دوجداره از چه بخش هایی تشکیل شده است؟

  • شیشه‌هایی به ضخامت ۴،۵ و ۶ میلی که با توجه به درخواست مشتری مشخص می‌شود. با توجه به تحقیقات صورت گرفته توصیه می‌شود در شیشه‌های دوجداره، دو لایه ضخامت شیشه با یکدیگر تفاوت داشته باشد تا صداگیری بیشتری صورت گیرد.
  • اسپیسر: قاب آلومینیوم بین دو شیشه که ضخامت آن از ۶ تا ۱۶ میل بوده و نسبت به ضخامت شیشه‌ها و پهنای جایگاه نصب شیشه انتخاب می‌شود. اسپیسر شیشه سیلیکاژل رطوبت‌گیر را داخل خود نگه می‌دارد و از روزنه‌هایی که در زیرش قرار دارد رطوبت ما بین دو شیشه توسط این سیلیکاژل جذب می‌شود.
  • سیلیکاژل (رطوبت‌گیر): که کار جذب رطوبت بین دو شیشه را ایفا می‌کند و قبل از تزریق به اسپیسر می‌بایست توسط دستگاه‌های مخصوص احیا شود.
  • چسب اولیه و ثانویه: چسب روی اسپیسر تزریق می‌شود. در ابتدا دو لایه شیشه توسط چسب نصب شده روی اسپیسر به هم وکیوم می‌شود و چسب ثانویه پلی‌سولفیاید که پشت اسپیسر و ما بین دو شیشه که به راحتی دور تا دور شیشه قابل رویت است تزریق می‌شود.
  • گاز آرگون: تزریق گاز آرگون ما بین دو شیشه باعث تخلیه هوا شده و عایق بودن شیشه را در مقابل سر و صدا و گرما و سرما بالا می‌رود. گاز آرگون جز گازهای بی‌اثری است که نسبت به هوا سنگین‌تر و از گاز کریپتون و گزنون سبک‌تر است.