/خدمات
خدمات2019-10-02T19:23:42+00:00

طهرانupvc ارائه کننده انواع پنجره دوجداره مطابق با بالاترین استانداردهای جهانی در طرح ها و مدل های متنوع می باشد. بخش فروش پنجره دوجداره upvc گروه پازل ستاپ آماده پاسخگویی به شما عزیزان می باشد.پنجره دوجداره علاوه بر زیبایی ظاهری و مدرن دارای مزیت های مثبت بیشماری می باشد.

خـدمـات

1. نصب توری های رولینگ و پلیسه ای با تراکم بالا

2. امکان تولید پنجره های upvc با شیشه های دوجداره، سه جداره  صنعتی

3. طراحی و نصب پنجره ها در ساختمان های نوساز با رعایت کامل  مقررات و موازین شهرداری و با کیفیت تولید و نصب دقیق و استاندارد

4. بازسازی کاملا تخصصی درب و پنجره های ارگانها سازمانها، مجتمع ها و برجهای مرتفع در کمترین زمان

5. تولید و نصب پنجره در اشکال شکسته و هلالی

6. بازسازی پنجره های منازل و ادارات بدون تخریب و نصب یکروزه

 
چـرا درب و پنجره دوجداره طهـران؟

انتخاب هر شرکت و محصولی بنا بر اطلاعات و کیفیت عملکرد و کارایی آن صورت می پذیرد. انتخاب کارخانه تولید کننده و محصول مناسب درب و پنجره upvc نیز از این قائده مستثنی نیست. در این جا ما به شما دلایلی را ارائه می دهیم و مطمئن هستیم که با ارائه این دلایل، طهران upvc انتخاب مناسبی جهت ارائه خدمات به شما کارفرمای مطلع خواهد بود.

طراحی صحیح پنجره دوجداره

گارانتی فوق العاده محصولات upvc

در پروسه تولید پنجره های دوجداره upvc،  طراحی نقش بسیار مهمی دارد. طراح مطلع و حرفه ای می تواند کارایی پنجره را با متریال یکسان به میزان قابل توجهی افزایش دهد. طهران upvc دارای کادر طراحی بسیار مجرب و کارآزموده ای است و پروسه طراحی و تعیین قیمت پنجره دوجداره تماما بر اساس ابعاد واقعی و با نرم افزارهای مخصوص انجام می پذیرد.

یکی از مهم ترین افتخارات درب و پنجره دوجداره طهران upvc را میتوان در ارائه نوع گارانتی بدون قید و شرط این شرکت نام برد. کیفیت کارایی طهرانupvc به گونه ای ارائه می شود که شرکت برای کل محصولات، گارانتی درنظر گرفته و این نشانگر کیفیت تضمینی محصولات این شرکت می باشد. همچنین این شرکت در راستای گارانتی، بالاترین خدمات را به مشتریان ارائه می نماید.

تکنسین های مجرب جهت نصب دقیق درب و پنجره یو پی وی سی

استفاده از متریال اورجینـال در پنجره
یو پی وی سی

شاید نیمی از کیفیت درب و پنجره یو پی وی سی را نصب دقیق می تواند تضمین نماید. طهرانupvc در این راستا مطمئن ترین و دقیق ترین تکنسین های نصب را در اختیار دارد. این تیم های نصب مجهز به ابزار حرفه ای برای برش پنجره های قدیمی و سایر ابزارهای نصب بوده و محصولات درب و پنجره های upvc را با کیفیت ۱۰۰% ارائه می کنند.

 

طهرانupvc در تمامی اجزای تولیدی خود از متریال پروفیلupvc، یراق آلات و شیشه های اورجینال استفاده می نماید و در هیچ یک از قسمت ها و حتی یک میلیمتر از محصول، متریال تقلبی و کیفیت پایین بکار نمی گیرد. بسیاری از کارگاه ها با متریال تقلبی اقدام به تولید این محصول می نمایند و محصول حاصله به هیچ وجه دارای کیفیت قابل قبولی نبوده و در نهایت کارفرما نیاز به تعویض مجدد پنجره ها خواهد داشت.

درب و پنجره های دوجداره UPVC هم آسایش حرارتی را تامین می‌کنند و هم با رنگ‌ها و طرح‌های متنوع، محیطی آرام و زیبا را در داخل خانه فراهم می‌آورند.