/توری پلیسه
توری پلیسه2019-10-02T19:06:24+00:00

توری پلیسه چیست؟

توری پلیسه نوعی توری از جنس پلی استایرن می باشد. استفاده از پلی استایرن که نرم و قابل انعطاف می باشد، این امکان را فراهم می کند که توری به شکل پلیسه شکل داده شده و قابل باز و بسته شـدن در داخل یک قاب باشد. لذا توری پلیسه علی رغم این که همانند سایر توری های دیگر، از ورود انواع حشرات به داخل مـنزل جلوگیری می کند، بسیار سبک بوده و به راحتی باز و بسته می شود و همچنین از مزایای توری پلیسه این است که کاملا در داخل قـاب خود جمع شده و هیچ گونه مانعی در مقابل شیشه ایجاد نمی کند به طوری که زمانی که توری پلیسه در داخل قاب خود جمع باشد، از داخل منزل به هیچ عنوان قابل مشاهده نیست و این تصور بوجود می آید که اصلاً توری پلیسه روی پنجره نصب نگردیده. لذا توصیه می شود جهت افزایش طول عمر آن ، در زمانهـایی که نـیازی به توری پلیسه نیست آن را در داخل قاب خود جمع نمایید. توری پلیسه به راحتی قابل شستشو بوده و دارای تنوع رنگ می باشد.

انواع توری پلیسه

توری پلیسه مدل افقی:

این مدل خاصیت جمع شوندگی به شکل آکاردئونی را دارا می باشد و این توری پلیسه دارای خاصیت جمع شوندگی به صورت افقی می باشد، جنس الیاف توری پلیسه از نخ پلی استر می باشد و نخ های به کار رفته در توری پلیسه مقاوم در برابر حرارت می باشد.

توری پلیسه مدل عمودی:

جنس الیاف توری پلیسه از نخ پلی استر می باشد ، توری پلیسه یا پشه تاشو دارای خاصیت جمع شوندگی به صورت عمودی می باشد. این مدل خاصیت جمع شوندگی به شکل آکاردئونی را دارا می باشد ، نخ های به کار رفته در توری پلیسه مقاوم در برابر حرارت می باشد.

مزایای توری پلیسه یا توری پشه تاشو

تعمیر و رگلاژ آسان

تنوع رنگ بالا توری پلیسه

عدم زنگ زدگی توری پلیسه

سهولت در نصب توری پلیسه

جلوگیری از نفوذ حشرات و گرد و غبار

قابلیت نصب روی همه نوع درب و پنجره

توری پلیسه نیاز به شستشو ندارد و با بخارشوی یا جاروبرقی تمیز میشود